prysznicowe.pl

Wybór kompletnego odwodnienia - krok po kroku.

Wybór kompletnego odwodnienia - krok po kroku.

Poszukując najlepszego rozwiązania do swojej łazienki w zakresie odwodnień prysznicowych, przeglądamy Internet i czasopisma branżowe. Dokładna analiza oferty rynkowej sprawia, iż wydawać by się mogło, iż nie można już zaproponować nic nowego w tej dziedzinie, aż do momentu gdy uważniej przyjrzymy się ofercie firmy PURUS - szwedzkiego producenta, słynącego nie tylko z wysokiej jakości oferowanych produktów, ale przede wszystkim funkcjonalności, gwarancji bezpieczeństwa oraz długoletniej i bezawaryjnej eksploatacji.

 

Wszystkie odwodnienia PURUS dostarczane są jako kompletne zestawy gotowe do prostej instalacji.

Kompletny zestaw odwodnienia PURUS składa się z:

 

Purus LIne TwistPurus Corner Twist

 

Wybrany model kratki ze stali nierdzewnej (dostępne długości: 600 | 700 | 800 | 900 | 1000 | 1200)

  • Sitko ze stali nierdzewnej
  • Rynna ze stali nierdzewnej
  • Klamra zaciskowa ze stali nierdzewnej do montażu mankietów uszczelniających
  • Pakiet instalacyjny
  • Wpust podłogowy (PP/ABS) z syfonem suchym NOOD (wymienny syfon można łatwo zdemontować i wyczyścić)
  • Mankiet uszczelniający (nie przedstawiony na zdjęciu)


Odpływy prysznicowe PURUS zostały stworzone, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom osób urządzających swoje łazienki. Dzięki swojej budowie oraz dostępności w 3 różnych wariantach LINE, CORNER oraz SQUARE można dopasować je do każdej łazienki i każdej kieszeni. Szeroki wybór kratek stylizowanych, kolorowych paneli lub też kratki do wypełnienia płytką daje zupełnie nowe możliwości.

 

Purus LIne TwistPurus LIne Corner

 

Odwodnienia Purus zostały zaprojektowane w taki sposób, aby móc je montować na posadzkach betonowych i konstrukcjach drewnianych, co sprawia, iż można je instalować wszędzie tam, gdzie wcześniej było to problematyczne lub niemożliwe.

 

Purus LIne TwistPurus LIne Twist

 

 

Syfon suchy NOOD

 

Wszystkie odwodnienia prysznicowe PURUS wyposażone są standardowo w syfon suchy NOOD - opatentowany wynalazek firmy PURUS, który zrewolucjonizował wcześniejsze zasady budowy syfonów stosowanych w wpustach podłogowych. Stanowi on połączenie tradycyjnego syfonu z mechaniczną zapadką. Syfon suchy NOOD nie pozwala na cofanie się wody i piany z kanalizacji oraz skutecznie zabezpiecza przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów nawet z często wysychających wpustów. W pewnym zakresie działa również jak zawór napowietrzający.

 

Syfon suchy Nood

 

Jak działa?
Mechaniczna zapadka przy niskim poziomie wody lub jej całkowitym braku pozostaje szczelnie zamknięta. Masa napływającej wody spowoduje ponowne jej otwarcie. Niepodważalną gwarancją bezawaryjności i skuteczności tego typu rozwiązania jest fakt, iż od początku obecności PURUS na polskim rynku nie odnotowano ani jednego zgłoszenia reklamacyjnego.

Jednak to nie wszystko. Tym co tak naprawdę wyróżnia odwodnienia PURUS, to zastosowanie specjalnej klamry zaciskowej, która umożliwia instalację mankietów uszczelniających do wewnątrz wpustu - takie rozwiązanie gwarantuje wodoszczelne połączenie odwodnienia z posadzką.

 

 

Dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, niezawodność, funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo i jakość użytych materiałów na najwyższym poziomie - odwodnienia prysznicowe PURUS są najciekawszą propozycją na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl