prysznicowe.pl

O firmie

Właścicielem marki oraz sklepu internetowego "prysznicowe.pl" jest firma Operative.

Operative to Polska firma działająca na rynku Europejskim od 2010 roku. Początkowo jako wyłączny importer produktów szwedzkiej firmy PURUS, z czasem skupiając wokół siebie coraz większą liczbę producentów, jak również wprowadzając do sprzedażny dwie marki własne: SHOWERDECK- czyli płyty prysznicowe oraz DICHTMATTE – czyli kompletny systemem uszczelnień podpłytkowych.

Aktualnie działamy jako dystrybutor znanych i renomowanych marek, oferując produkty związane głównie z rynkiem instalacyjnym. Przy doborze partnerów biznesowych zawsze kierujemy się jakością ich produktów, innowacyjnością rozwiązań i co chyba najważniejsze dla odbiorcy końcowego kompromisem pomiędzy jakością, a ceną.

Przez ostatnie lata skupiamy się na ugruntowaniu naszej pozycji na rynku, zacieśnianiu relacji biznesowych i przede wszystkim kreowaniu linii produktów, które zmieniają rynek. Naszą wiedzą oraz doświadczeniem chętnie dzielimy się z klientami budując z nimi stałe relacje oparte nie tylko na profesjonalizmie i partnerstwie ale przede wszystkim na zwykłej ludzkiej sympatii.

Najnowszy projekt, którym jest platforma sprzedażowa "prysznicowe.pl" powstał w celu ułatwienia dostępu do naszego asortymentu klientom indywidualnym oraz profesjonalistom z branży hydraulicznej. Oferujemy konkretne, starannie wybrane produkty, jak również wsparcie techniczne w postaci profesjonalnego doradztwa w zakresie projektowania i doboru odpowiednich rozwiązań.

Jako jedyni w Polsce oferujemy pełną gamę produktów dedykowanych do każdego typu posadzek(drewno, jastrych), bez względu na rodzaj jej wykończenia(beton, żywica, płytka ceramiczna, wykładzina elastyczna). Posiadamy wiele linii produktów, które znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych łazienkach jak i obiektach użyteczności publicznej - w tym miejscu zapraszamy do zapoznania się z naszą listą obiektów referencyjnych.

Mając świadomość jak cenny jest czas, szczególnie w kontekście budowy oraz remontu, dokładamy wszelkich starań żeby towar zamówiony w naszym sklepie dotarł do Państwa możliwie jak najszybciej cały czas pozostając z Państwem w kontakcie.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie oraz dodania opinii(tych pozytywnych, które wywołują uśmiech, jak i krytycznych, które uczą jak stać się lepszym). Wszystkie są dla nas bardzo ważne i cenne

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół prysznicowe.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl