prysznicowe.pl

Taśmy uszczelniające, hydroizolacyjne

Opcje przeglądania
Taśma uszczelniająca PL3 (rolka 50 m.b.) Taśma uszczelniająca PL3 (rolka 50 m.b.)
Producent: Dichtmatte
Cena: 264,45 zł (netto: 215,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca FLEXTEC BUTYL (80mm) (rolka 25 m.b.) Taśma uszczelniająca FLEXTEC BUTYL (80mm) (rolka 25 m.b.)
Producent: Dichtmatte
Cena: 159,90 zł (netto: 130,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca FLEXTEC BUTYL (100mm) (rolka 25 m.b.) Taśma uszczelniająca FLEXTEC BUTYL (100mm) (rolka 25 m.b.)
Producent: Dichtmatte
Cena: 202,95 zł (netto: 165,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca FLEXTEC BUTYL (150mm) (rolka 25 m.b.) Taśma uszczelniająca FLEXTEC BUTYL (150mm) (rolka 25 m.b.)
Producent: Dichtmatte
Cena: 258,30 zł (netto: 210,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taśma uszczelniająca MU (rolka 50 m. b.) Taśma uszczelniająca MU (rolka 50 m. b.)
Producent: Dichtmatte
Cena: 196,80 zł (netto: 160,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Prace budowalne oraz remontowe prowadzone wewnątrz pomieszczeń lub na otwartej przestrzeni wymagają użycia wysokiej klasy elementów zabezpieczających. W niektórych bowiem miejscach panują niekorzystne warunki, które mogą wpłynąć na użyteczność i wygląd armatury czy ceramicznych pokryć. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. taśmy uszczelniające do łazienki, pozwalające tworzyć trwałe powłoki hydroizolacyjne, zapobiegając wnikaniu wody w podłoże, a także solidnie łączyć materiały i maskować szczeliny. Jesteśmy przekonani, że powinny one być częścią wyposażenia fachowców i domowych majsterkowiczów. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych artykułów!

Dlaczego warto sięgnąć po materiały hydroizolacyjne?

Bez wątpienia trudne, wilgotne otoczenie wymusza zastosowanie najlepszych, gwarantujących szczelność produktów hydroizolacyjnych. Szczególnie dotyczy to sfer narażonych na bardzo częstą styczność z wodą, czyli łazienek i ulokowanych w nich kabin prysznicowych, kuchni, garaży, piwnic, balkonów i innych zewnętrznych konstrukcji. Do zabezpieczenia rozmaitych powierzchni od wielu lat wykorzystuje się nowoczesne wyroby takie jak specjalne masy czy maty hydroizolacyjne, zapewniające podpłytkową ochronę. Niezwykle przydatna może okazać się też taśma uszczelniająca do łazienki, którą mamy w naszej ofercie. Należy zdawać sobie sprawę z jej uniwersalności. Można ją naklejać na niemal każdy znany materiał budowlany, wystarczy wskazać chociażby: wyroby ceramiczne, płyty gipsowo-kartonowe i OSB, tynki gipsowe, beton, mury ceglane, pustaki czy wylewki anhydrytowe.

Wykorzystaj oferowane taśmy uszczelniające

Choć wydaje się, że okładziny ceramiczne gwarantują wodoszczelność, to w praktyce jest inaczej. Ciecz może przedostać się przez spoiny do podłoża, powodując liczne zagrożenia. Rozsądnie jest więc zastosować taśmę uszczelniającą, np. do łazienek, która ochroni daną powierzchnię. W wyjątkowo narażonych na niekorzystne czynniki miejscach może ona uzupełnić inne wyroby hydroizolacyjne – chodzi np. o krawędzie podłóg i ścian czy narożniki. Dzięki temu powstała warstwa jest bardzo szczelna, co zapobiega wypłukiwaniu kruszywa, powstawaniu wgłębień, form korozji czy grzybów. Rzecz jasna proponowane taśmy uszczelniające da się wykorzystać w konstrukcjach umiejscowionych na dworze, m.in. w czasie wykańczania stolarki okiennej, prac blacharskich na tarasach czy balkonach.

Liczne zalety taśmy hydroizolacyjnej do łazienki

Jak wskazano, taśmy hydroizolacyjne mają wiele zastosowań, które wynikają z ich doskonałych właściwości docenianych nie tylko przez fachowców. Uszczelniające produkty do łazienki wykonano z mocnych tworzyw, np. flizeliny polipropylenowej powleczonej kauczukiem butylowym. W konsekwencji hydroizolacyjne materiały wyróżniają się świetną przylepnością i dobrze łączą się z klejami budowalnymi. Ponadto są bardzo wytrzymałe na rozerwanie i ekstremalne temperatury, a przy tym plastyczne, więc można je dopasować do wgłębień czy nieregularnych kształtów. Co więcej, uszczelniające akcesoria do łazienki wykazują znaczną odporność na przenikanie pary wodnej, przez lata utrzymując swoje pierwotne zalety.

Asortyment nowoczesnych taśm izolacyjnych

Jako ceniony sklep internetowy przygotowaliśmy szeroką ofertę taśm uszczelniających do łazienek, piwnic, basenów czy tarasów. Skutecznie zabezpieczają one obszary połączeń między podłogą, a ścianą, inne powierzchnie przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci, łącząc się z niemal każdym elementem konstrukcyjnym. Mamy wyłącznie znakomite artykuły hydroizlacyjne, które spełniają europejskie normy. Poszczególne rolki różnią się długością czy szerokością, jednak zawsze są bardzo wydajne i proste w aplikacji.

Zamów w naszym sklepie taśmy hydroizolacyjne

Wszystkie osoby poszukujące doskonałych taśm hydroizolacyjnych do łazienki, powinny obejrzeć nasze propozycje. Sprzedajemy w atrakcyjnych cenach różnorodne artykuły uszczelniające, dzięki którym powstałe konstrukcje będą przez lata w bardzo dobrym stanie. Co więcej, oferujemy elementy armatury jak wpusty, syfony, odpływy prysznicowe czy urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na pytania związane z taśmami oraz doradzimy. Zapewniamy też szybką wysyłkę, więc skorzystaj już teraz z usług Prysznicowe.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl