prysznicowe.pl

Odwodnienia prysznicowe - ekstra niski profil i suchy syfon.

Odwodnienia prysznicowe - ekstra niski profil i suchy syfon.

Trendy aranżacyjne wystroju łazienki nieustannie się zmieniają. Obecnie w modnej, nowoczesnej łazience królują natryski bez brodzików, do instalacji których wykorzystuje się odpływy liniowe. Niewątpliwą cechą tego rozwiązania jest duża swoboda aranżacji przestrzeni łazienkowej oraz możliwość zagospodarowania niemal każdego centymetra jej powierzchni.

 

Odwodnienia prysznicowe Purus to nie tylko odwodnienia liniowe ale również szeroka gama odwodnień punktowych i narożnikowych, które dają zupełnie nowe możliwości aranżacyjne. Wszystkie wyposażone są standardowo w suchy syfon NOOD, który skutecznie zabezpiecza przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów, robactwa i gryzoni, blokuje cofanie się piany, a nawet wody z często wysychających wpustów. Wymienny syfon w prosty sposób można zdemontować oraz bardzo łatwo wyczyścić. Odwodnienia prysznicowe PURUS zawsze dostarczane są w komplecie gotowym do prostej instalacji dzięki czemu oszczędzasz Swój czas i pieniądze.

Purus Square odwodnienia prysznicowe Purus Square odwodnienia prysznicowe

Purus Minimax to nowoczesny, suchy wpust o ekstra niskim profilu - 86 mm. Standardowo wyposażony w suchy syfon NOOD i kratkę ze stali nierdzewnej PK 150. Odpływ boczny obracany 360°. Kratkę PK 150 można zastąpić kartką stylizowaną.

 

Purus Corner odwodnienia prysznicowe
 

Purus Corner odwodnienia prysznicowe

PURUS CORNER Stylizowana kratka ze stali nierdzewnej jest odpowiednia do płytek o grubości 6-12 mm. Wysokość całkowita wynosi 83 mm. Odwodnienie można instalować na posadzce betonowej i konstrukcji drewnianej.

Purus Corner odwodnienia prysznicowe

Purus Line odwodnienia prysznicowe

PURUS LINE Stylizowana kratka ze stali nierdzewnej jest odpowiednia do płytek o grubości 6-12 mm. Wysokość całkowita wynosi 83 mm. Odwodnienie można instalować na posadzce betonowej i konstrukcji drewnianej.
Dostępne długości 600/700/800/900/1000/1200

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl