prysznicowe.pl

Odwodnienia liniowe z syfonem suchym w nowoczesnej łazience.

Odwodnienia liniowe z syfonem suchym w nowoczesnej łazience.

W nowoczesnych łazienkach odpływy podłogowe są elementem wyposażenia, który nie powinno się ukrywać, a wręcz przeciwnie należy je eksponować. Stały się one bowiem elementem indywidualnego kreowania wnętrza.

Odwonienia Purus Line to schludne i funkcjonalne odwodnienia podłogowe pasujące do każdej łazienki oraz dające więcej możliwości. Purus Line to nowoczesny rodzaj odwodnienia, który został stworzony, aby sprostać wysokim wymaganiom w zakresie projektowania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

 

Purus - odwonienia liniowe w łazience

 

Purus Line jest w pełni przystosowany i spełnia wymogi wodoszczelnego połączenia odwodnień z mankietami podłogowymi i matami uszczelniającymi zarówno przy instalacji na konstrukcji drewnianej, jaki i w betonie. Ponadto wyposażony jest w opatentowany suchy syfon NOOD, który zapobiega przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów, nawet z często wysychających wpustów. Suchy syfon NOOD zapobiega również cofaniu się wody z kanalizacji.
 

Purus - odwonienia liniowe w łaziencePurus - odwonienia liniowe w łazience


Purus Line to atrakcyjne i funkcjonalne odwodnienia prysznicowe, które nie tylko idealnie pasują do każdej łazienki, ale przede wszystkim, dają gwarancję bezproblemowego ich użytkowania.
 

Purus - odwonienia liniowe w łaziencePurus - odwonienia liniowe w łazience


Zastosowanie kratki TILE, umożliwia osadzenie w niej płytek ceramicznych, aby nadać całej przestrzeni w łazience jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru.

 


Na co zwrócić uwagę przy wyborze odwodnień podłogowych firmy PURUS


Wszystkie odwodnienia podłogowe PURUS dostarczane są jako gotowy do prostej instalacji komplet.

W skład kompletu wchodzi: wpust z wymiennym suchym syfonem NOOD, klamra do montażu mankietów podłogowych lub mat uszczelniających, sitko, kołnierz z kratką, pakiet do instalacji na konstrukcjach drewnianych i w betonie oraz instrukcja montażu.

Górna część odwodnień liniowych PURUS LINE czyli sitko, kołnierz oraz kratka wykonana jest ze stali nierdzewnej

Dolna część odwodnień liniowych PURUS LINE, czyli wpust podłogowy oraz syfony wykonane są z PP (polipropylenu), który charakteryzuje się dużą odpornością na odkształcenia, wysokie temperatury oraz na działanie silnych substancji chemicznych.

PURUS LINE, są produktami samoczyszczącymi się i bardzo rzadko wymagają czyszczenia.

 


Odpływy podłogowe do montażu w narożnikach


Purus Corner to nowy odpływ podłogowy, zaprojektowany specjalnie do montażu w narożnikach. Zamiast zwykłych, tradycyjnych liniowych i kwadratowych odwodnień można teraz wybrać bardziej nowoczesne, trójkątne odpływy podłogowego. Jak wszystkie odwodnienia prysznicowe PURUS, również i te standardowo wyposażone są w syfony suche NOOD.
 

Purus - odwonienia narożne w łazience CornerPurus - odwonienia narożne w łazience Corner


Przełam nudę i wybierz piękne wzornictwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl